Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií: klikni tu.

Kategórie

O nás (len pár slov)

all4moto.sk je: Tvoj motoshop!

Nie sme len obyčajný motoshop, postupne tvoríme miesto pre motorkárov. Naše služby neustále rozširujeme, aby sme pre Teba zabezpečili všetko, čo potrebuješ nielen ako motorkár.

Od predaja nových motocyklov a skútrov, cez záručný a pozáručný servis, širokej ponuky motooblečenia, doplnkov a príslušenstva, eshop, požičovne motocyklov a skútrov až po zaujímavé akcie - bližšie informácie nájdeš na jednotlivých podstránkach nášho webu.

Ak navštíviš náš motoshop môžeš sa bezplatne pripojiť na našu wifi, pochutnať si na kávičke alebo nealko nápojoch, v letných mesiacoch posedieť na zatienenej terase s príjemným osviežením. Ak zavítaš na svojom tátošovi môžeš si očistiť plexi, štít či svetlá špeciálnou chémiou, dofúkať pneumatiky...

Keďže aj my sme motorkári, budeme radi, ak sa s nami podelíš o svoje zážitky, či poznatky z ciest; a my s radosťou všetky informácie posúvame ďalej.

Sme predsa jedna veľká moto-rodina!


V našej predajni nájdeš širokú ponuku motooblečenia, prilieb, doplnkov, príslušenstva a veľa ďalšieho.

Predajňa

Kontaktovať nás môžeš kedykoľvek, ak budeme môcť určite pomôžeme:Email: info@all4moto.sk

Tel.:  0908 291 852
Messenger: m.me/all4moto.skNáš motoshop a servis je otvorený každý pracovný deň od 09:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 15:00. Mimo otváracích hodín podľa dohody.
 
Nájdeš nás na Bratislavskej ulici č. 121/78 v Trenčíne.

GPS súradnice: 48.893081, 18.0004633

(motoshop sa nachádza vo dvore oproti Merkury Market)


Mapa:Ak budeš mať problém nás nájsť, zavolaj nám, navigujeme Ťa.


Follow us on Facebook