Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií: klikni tu.

Kategórie

Naše služby (čo všetko ešte robíme)

Zimovanie a celoročné parkovanie motocyklov

Motocykle ochránime pred nepriaznivým počasím alebo mrazom vo vykurovanom a stráženom priestore, ktorý je k dispozícií 24hod. denne. V rámci parkovania dokážeme poskytnúť doplnkové služby: kompletné vyčistenie, dohustenie pneumatík, pravidelné dobíjanie batérie, prekrytie sú plachtou, príprava na sezónu.... 
Počas sezóny zas môžeš svoj motocykel odparkovať v našej garáži, a keď keď ho budeš potrebovať, kedykoľvek si preň prísť (auto si u nás môžeš odparkovať)

Čistenie moto výstroja

Špecializujeme sa na čistenie a dezinfekciu prilieb, rukavíc, textilného a koženého motooblečenia a motocyklových topánok. Radi Ti ale vyčistíme aj tvoju športovú, pracovnú, či turistickú... výstroj. Všetky kožené odevy sa čistia výhradne ručne a bez použitia akýchkoľvek strojov – sušičiek, práčok, žehličiek a podobne. Postup čistenia je rozdelený do štyroch krokov: základné čistenie, jemné čistenie, čistenie ozónom a nakoniec impregnácia.


Finančné služby

Všetok tovar zakúpený v našom motoshope možes financovať prostredníctvom splátkového predaja spoločnosti Quatro, príp. finančným leasingom od našich partnerov.

Poradenstvo

Nielen pre začínajúcich motorkárov poskytujeme krátke a jednoduché školenia zamerané na rady a tipy pre bežnú údržbu motocykla, výstroja a techniky jazdy a tiež poradenstvo pri výbere vhodného výstroja, príp. motocykla.


SOS odťahová služba

V prípade nepredvídateľných okolností zabezpečíme dovoz/odvoz motocykla v rámci EÚ v dodávke alebo na vozíku, prip. zapožičiame vozík určený na prepravu motocyklov.


Komisionálny predaj

V prípade záujmu vieme predať tvoj motocykel, skúter alebo štvorkolku a motocyklovú výstroj. Našu aktuálnu ponuku nájdeš na podstránke bazár.


Ostatné služby

Ponuka našich služieb je samozrejme širšia, uvádzame len niektoré z nich. V prípade akejkoľvek špecifickej požiadavky nás kontaktuj a určite nájdeme riešenie.


Follow us on Facebook