Všetky najviac predávané
  • Banner

Prilby na moto
Prilby na motorku | Prilby na skuter | Motocyklové prilby

Prilby na moto

Ak si zodpovedný motocyklista, potom je určite základom kvalitná motocyklová prilba a okuliare na motocykel, ktoré ťa na tvojom tátošovi dostatočne ochránia pred vzrušujúcou jazdou plnou adrenalínu. Máme široký sortiment certifikovaných motocyklových prilieb pre tvoje potreby. Bez motoprilby a motookuliarov si ani nesadaj na motorku. Ak miluješ rýchlosť a jazdu si poriadne užívaš, odporúčame ti integrálnu prilbu, ktorá ti poskytne najvyššiu ochranu a nízku hlučnosť. Pri dlhších cestách a výletoch s nádhernými výhľadmi sa určite hodí výklopná alebo modulárna prilba. Pre milovníkov šotoliny a akčných dobrodružstiev po nespevnených cestách príde vhod enduro prilba. Na skútri, do mesta alebo na kávu?  V horúcom lete príde vhod otvorená prilba, ktorá poskytuje základnú úroveň bezpečnosti.

Na trati je pri poriadnej rýchlosti nemožné nechať oči otvorené bez kvalitnej motokrosovej prilby. Skalky, mušky, prach a akékoľvek iné nečistoty, na ktoré si len spomenieš, ti nepochybne niekedy v priebehu jazdy skrížia cestu. Nechceš to mať v očiach. S vhodnými motorkárskymi okuliarmi sa týchto nepríjemností nemusíš obávať.

Všetci sme raz začínali a preto pamätáme aj na najmenších motorkárov! Pády sa nevyhnutnú ani deťom, preto je prilba pre deti nevyhnutnosťou.

Vyber si z našej ponuky!

Je tu 753 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 753 položiek
Aktívne filtre