(Optional) Latest compiled and minified JavaScript translation files
Značky
  • Banner

Dámske rifle BROGER florida vypraná modrá
  • Dámske rifle BROGER florida vypraná modrá
  • Dámske rifle BROGER florida vypraná modrá

Dámske rifle BROGER florida vypraná modrá

Dámske rifle BROGER florida vypraná modrá

Veľkosť nohavíc
159,00 €
S DPH
Množstvo
na objednávku

 

Kamenné predajne s odborným poradenstvom a servisom!

 

Bezplatné doručenie pri objednávke nad 50 Eur!

 

Bezplatné vrátenie tovaru do 15 dní!

Popis

Motocyklové džínsy Broger Florida Lady sú dokonale namontované, nie príliš tesné, len štíhle. Na prvý pohľad - iba bežné džínsy, ale vyrobené z úplne nezvyčajných materiálov. Vytvorené motorkármi pre motorkárov, inšpirované americkou kultúrou.

MATERIÁLY

68% bavlna, 13% DYNEEMA®, 10% polyamid, 8% polyester, 1% spandex

BEZPEČNOSŤ

Chrániče kolien SAS-TEC® CE-úrovne 2, SC-1/06 evo, EN1621

Chrániče bedier SAS-TEC® CE-1, SC-1/07 evo, EN1621

Chránič kostrče SAS-TEC® CE, SC-1/08

Reflexné detaily na nohách

FIT A VEĽKOSTI

Strih: úzky

BROGER - VYROBENÉ PRE VÁS

Bolo by perfektné, keby náš odev bol nezničiteľný. Toto je sen pre výrobcov aj spotrebiteľov a používanie vlákien DYNEEMA® v našich nohaviciach na Floride je obrovským krokom k nezničiteľnosti. Nie je potrebné používať žiadne podšívky, čistý komfort a perfektný strih.

Ultraľahké vlákno Dyneema® je až 15-krát pevnejšie ako oceľ a až o 40 percent pevnejšie ako aramidové vlákna. Vlastnosti Dyneema® zlepšujú všetky aspekty klasického denimu: trvanlivosť, ochranu a pohodlie. Pružná a mäkká na dotyk. Ideálna tkanina pre extrémne náročné zážitky a extrémne športy.

CHRÁNIČE SAS – TEC®

Na zaistenie maximálnej ochrany vašich kolien sú všetky chrániče v našich džínsoch vyrobené z odolnej, viskoelastickej mäkkej peny. Je to revolučný materiál, ktorý pri náraze stvrdne, absorbuje jeho energiu a chráni tak vaše kolená pred zraneniami. Táto ochranná funkcia kombinovaná s mimoriadnou životnosťou je dôvodom, prečo sme si vybrali chrániče SAS-TEC.

REFLEXNÉ PRVKY

Skryté alebo viditeľné - záleží len na vás! Nohy svojich džínsov môžete otáčať nahor alebo nadol, aby ste odrazovým prvkom ukázali alebo skryli. Zvyšujú viditeľnosť a zvyšujú bezpečnosť na cestách.

CERTIFIKÁCIA CE

Certifikácia výrobkov je zdĺhavý a náročný proces. Každý detail, každé vlákno musí byť presne vyleštené, aby spĺňalo certifikačné normy. Pre Broger to nie je problém, každý produkt má certifikát CE.

Detaily produktu
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: