(Optional) Latest compiled and minified JavaScript translation files
Značky
  • Banner

Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy
  • Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy
  • Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy
  • Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy
  • Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy
  • Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy

Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy

Dámske rifle kevlarové BROGER ohio navy

Veľkosť nohavíc
179,00 €
S DPH
Množstvo
na objednávku

 

Kamenné predajne s odborným poradenstvom a servisom!

 

Bezplatné doručenie pri objednávke nad 50 Eur!

 

Bezplatné vrátenie tovaru do 15 dní!

Popis

Motocyklové džínsy Broger Ohio sú vyrobené z tkaniny Cordura, ktorá je päťkrát odolnejšia ako bežná džínsovina. Váš druh životného štýlu vyžaduje ďalšiu úroveň ochrany. Aby boli vaše nové rifle pohodlné priedušné, použili sme látku Coolmax. Pretože vaša bezpečnosť je našou prioritou, pridali sme pre vaše boky a kolená certifikáty CE.

MATERIÁL:

Denim: 50% bavlna, 30% Coolmax, 20% Cordura

Podšívka: Aramid DuPont ™ Kevlar®

BEZPEČNOSŤ

Chrániče kolien SAS-TEC® CE-úrovne 2, SC-1/06 evo, EN1621

Reflexné detaily na nohách

FIT A VEĽKOSTI

Strih: Zúžený

BROGER - VYROBENÝ PRE VÁS

Veľa jazdíte, užívate si mestské jazdy a milujete jazdu rýchlo. Keby ste mohli, nikdy by ste z motorky nevystúpili. Tento pocit poznáme veľmi dobre! A vieme, že naše džínsy Ohio boli vyrobené pre vás.

DENIM

Kultová tkanina, ktorá vôbec nepotrebuje predstavenie. Nosia sa po celom svete ľuďmi všetkých vekových skupín. Niet divu, že sme ho vybrali ako prostriedok, ktorý vám zaistí štýlovú a bezpečnú jazdu.

DUPONT™ KEVLAR® ARAMID FIBER LINING

Ľahký, odolný a mimoriadne silný. Táto tkanina odolná proti oderu je najlepšie známa pre použitie v balistických chráničoch. 

CHRÁNIČE SAS – TEC®

Na zaistenie maximálnej ochrany vašich kolien sú všetky chrániče v našich džínsoch vyrobené z odolnej, viskoelastickej mäkkej peny. Je to revolučný materiál, ktorý pri náraze stvrdne, absorbuje jeho energiu a chráni tak vaše kolená pred zraneniami. Táto ochranná funkcia kombinovaná s mimoriadnou životnosťou je dôvodom, prečo sme si vybrali chrániče SAS-TEC.

REFLEXNÉ PRVKY

Skryté alebo viditeľné - záleží len na vás! Lemy svojich džínsov môžete otáčať nahor alebo nadol, aby ste odrazovým prvkom ukázali alebo skryli. Zvyšujú viditeľnosť a zvyšujú bezpečnosť na cestách.

CERTIFIKÁCIA CE

Certifikácia výrobkov je zdĺhavý a náročný proces. Každý detail, každé vlákno musí byť presne vyleštené, aby spĺňalo certifikačné normy. Pre Broger to nie je problém, každý produkt má certifikát CE.

Detaily produktu
16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: