Značky
  • Banner

  • Banner

Topánky na motocykel | Obuv na motocykel | Motorkárske čižmy

Obuv na motocykel

Kvalitné motocyklové topánky sú základ

Motoobuv je pre správneho motorkára veľmi dôležitá. Správna obuv nielen chráni motorkára nielen pred úrazom, ale musí zaručiť aj dostatočný komfort pri dlhých výletoch. Vyberaj ju podľa štýlu jazdy, akú ideš praktizovať.

Vďaka množstvu štýlov, z ktorých si môžeš vybrať, nebudeš mať problém nájsť perfektné moto topánky pre tvoju jazdu. Do terénu alebo akčných enduro výjazdov sa hodí vysoká enduro obuv alebo motokrosové čižmy. Ak si vyznávačom nádherných motovýletov a nekonečných výjazdov na motorke, urťite oceníš pohodlie cestovnej motoobuvi. Pre pohoďákov na silných mašinách a ťažkých cruiserov prídu vhod kvalitné kožené čižmy. Adrenalínový jazdci potrebujú hlavne nekompromisnú bezpečnosť, ktorú zabezpečia iba kvalitné športové topánky.

Ako vybrať správne topánky na motocykel?

Prejdi si našu čirokú ponuku motocyklových topánok od svetových výrobcov Alpinestars, Rebelhorn, TCX, Forma, Daytona, Thor, Icon, RST v našom eshope. Správna voľba obuvi ti zaručí perfektnú ochranu pri zvolenom štýle jazdy. Topánky pre motorkára - teda pre teba musia sadnúť ako uliate, nie príliš voľné, ani príliš tesné. Ak je nesprávne vybraná veľkosť, nemusí obuv plniť funkciu ochrany, akú ponúka a pri tvojej adrenalínovej jazde ťa správne neochráni. Ak si nie si istý, ktoré topánky sú vhodné pre teba a ktoré nie, a ktoré sa na akú jazdu hodia, obráť sa na nás a my ti pomôžeme s výberom, aby si aj na motorke mal nohy ako v bavlnke, aj keď si drsný chlapík.

Je tu 153 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 153 položiek
Aktívne filtre