Značky
  • Banner

  • Banner

Zoznam výrobkov podľa značky MOTUL

Roky spáleného a otryskaného železa pomohli Motulu porozumieť jemnému umeniu mazania. Ako skutoční umelci Motul chápe, že nevyhnutnými kľúčmi pre tvorbu sú dobre udržiavané nástroje, stroje a technika. Spoločnosť MotulTech reaguje na tieto potreby.

MotulTech prináša do priemyslu vylepšenia výkonu uplatnením svojich rozsiahlych znalostí a predvídaním všetkých náročných operácií. Odborníci spoločnosti MotulTech, ktorí sa zaoberajú každou formou námahy, vyvíjajú produkty, ktoré vyvážia snahu o výkon a produktivitu s ohľadom na používateľov a životné prostredie. Jedná sa o umenie aj vedu, ktorou títo odborníci postupujú krok za krokom, krok za krokom.

Spoločnosť MotulTech, ktorá vstúpila do partnerstva s talianskym náprotivkom Baraldi, je teraz štandardom v oblasti mazív pre vysokotlakové tlakové liatie a extrúziu hliníka. Je vybavená vlastným rozsiahlym technologickým zariadením pre výskum a vývoj so špičkovou technológiou a zabezpečuje prevádzkové monitorovanie produktov zákazníkov v blízkosti ich prevádzok. MotulTech predstavuje viac než len reznú kvapalinu alebo mazivo na údržbu a zaisťuje riešenie šité na mieru pre zvýšenie priemyselnej produktivity.

Je tu 100 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 100 položiek