Filtrovať podľa

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 12,00 € - 1 450,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Značky
  • Banner

  • Banner

Prilby na motorku | Prilby na skúter | Motocyklové prilby

Prilby na motorku

Kvalitné prilby na motocykel

Každý zodpovedný motorkár začne výberom kvalitnej motocyklovej prilby a okuliarov na motocykel, ktoré ho na svojom tátošovi dostatočne ochránia pri vzrušujúcej jazde plnej adrenalínu. V našej ponuke nájdete široký sortiment certifikovaných motocyklových prilieb od popredných výrobcov motocyklových prilieb ako SHARK helmets, AGV, LS2, HJC helmets, SCORPION EXO, Thor, Shoei, Caberg, Icon. Bez poriadnej motoprilby a motookuliarov si ani nesadaj na motorku! 

Výber motocyklových prilieb je veľmi široký

Ak miluješ rýchlosť a jazdu si poriadne užívaš, odporúčame ti integrálnu prilbu, ktorá ti poskytne najvyššiu ochranu a nízku hlučnosť. Pri dlhších cestách a výletoch s nádhernými výhľadmi sa určite hodí výklopná alebo modulárna prilba. Pre milovníkov šotoliny a akčných dobrodružstiev po nespevnených cestách príde vhod enduro prilba. Na skútri, do mesta alebo na kávu?  V horúcom lete príde vhod otvorená prilba, ktorá poskytuje základnú úroveň bezpečnosti.

Na trati je pri poriadnej rýchlosti nemožné nechať oči otvorené bez kvalitnej motokrosovej prilby. Skalky, mušky, prach a akékoľvek iné nečistoty, na ktoré si len spomenieš, ti nepochybne niekedy v priebehu jazdy skrížia cestu. Nechceš to mať v očiach. S vhodnými motorkárskymi okuliarmi sa týchto nepríjemností nemusíš obávať.

Všetci sme raz začínali a preto pamätáme aj na najmenších motorkárov! Pády sa nevyhnutnú ani deťom, preto je prilba pre deti nevyhnutnosťou.

Vyber si z našej ponuky!

Je tu 494 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 494 položiek
Aktívne filtre