pridal: all4moto.sk dátum: 04.12.2020

Novinky od SHARK helmets pre rok 2021

 

Už viac ako 30 rokov vyrába francúzska spoločnosť SHARK motocyklové prilby. Za tento čas sa prepracovala medzi popredných výrobcov motoprilieb a svoje zastúpenie má aj v seriáli MOTO GP. Pre rok 2021 spoločnosť SHARK predstavila niekoľko noviniek a niektoré vám predstavíme v článku nižšie.

V najvyššej modelovej rade RACE-R PRO GP motoprilieb od Sharku pribudne nový dizajn Lorenzo winter test 99 v dvoch farebných prevedeniach červená a modrá.

V modelovej rade RACE-R Pro carbon pribudne grafika Aspy v dvoch farebných prevedeniach červená/modrá a fluo. V najnižšej závodnej modelovej rade RACE-R Pro pribudne rovnaká grafika Aspy v dvoch farebných kombináciách modrá/žltá a šedá/červená.

Integrálne prilby zo série SPARTAN GT rozšíru grafika Ryser vo farebných prevedeniach šedá/ružová a šedá/oranžová. V sérii SPARTAN pribudnú nové farby červená, šedá, strieborná matná a modrá a úplne nová grafika STRAD v 4 farbách: modrá/biela, čierna/strieborná, šedá/strieborná a čierna/červená.

Integrálne prilby s integrovaným led pásikom SKWAL 2.2 rozšíri nová farba šedá a pribudne nová grafika Hallder v troch farebných kombináciách červená/čierna, čierna/biela a modrá/biela.

Modelová rada D-SKWAL 2 sa rozšíri o 2 nové grafiky: Penxa a Daven, celkom v 6 farebných kombináciách. Séria RIDILL je rozšírená o novú grafiku Catalan Bad boy v dvoch farebných kombináciaách modrá/oranžová a strieborná.

V kategórii modulárnych prilieb prichádza Shark s úplne novým modelom preklopnej prilby EVO GT. Model prichádza na trh v 3 modelových radách: Blank, Blank mat a Encke, celkom v 10 rôznych farebných kombináciách. Tomuto modelu sa neskôr budeme venovať obšírnejšie.

V modelovej rade výklopných prilieb EVOJET pribudne nová grafika VYDA v 5 nových farbách. V sérii S-DRAK pribudnú dve nové farby šedá a kovová. Modelová séria STREET DRAK sa rozširuje o novú grafiku Krull v troch farbách. No a v modelovej rade CITYCRUISER prichádza nová grafika Genom v 4 farbách.

Ako vidieť Shark si pre nás na rok 2021 pripravil zaujímavý mix noviniek, nám sa zapáčilo hneď niekoľko farebných variantov a veríme, že aj vy si niečo vyberiete.