Najväčšia ponuka OEM dielov a náhradných dielov pre motocykle v tvojom motoshope.

Máme pre vás pripravenú širokú ponuku originálnych náhradných dielov, servisných materiálov, doplnkov a príslušenstva. Ak hľadáte diely pre váš motocykel, skúter, štvorkolku, obráťte sa na nás a my pre vás nájdeme všetko, čo potrebujete.

Náš špecialista na náhradné diely je pre vás k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 na tel: +421 910 141 888

V prípade rozsiahlejších dopytov, prosím, napíšte vašu požiadavku na email: diely@all4moto.sk

Robíme všetko preto, aby ste odpoveď dostali v čo najkratšom čase. Počas sezóny môže naša reakcia trvať dlhšie. Ďakujeme za pochopenie.

Garancia najlepšej ceny

Ak nájdete objednaný diel lacnejšie v ponuke tuzemského predajcu a nejedná sa o krátkodobú akciu predajcu, vrátime Vám rozdiel v cene. Rozdiel ceny medzi nami ponúknutou cenou a nižšou cenou konkurenčného predajcu vám bude refundovaný vo forme kreditu na ďalší nákup vo výške cenového rozdielu zaokrúhleného smerom nahor.

Príklad: U nás zakúpené brzdové platničky v cene 32,90 Eur, budú v ponuke konkurencie za 28,10 Eur. Cenový rozdiel je 4,8 Eur. V tomto prípade získate kredit 5€ na ďalší nákup u nás.

Najrýchlejšie dodanie

Preveríme skladovú dostupnosť u všetkých našich dodávateľov a nájdeme najrýchlejší spôsob, ak to bude potrebné. Vieme, že čakať na diel je v čase sezóny nepríjemné.

Overení dodávatelia

Nakupujeme iba u overených dodávateľov a garantujeme kvalitu dodávaných dielov. Všetky diely pochádzajú z oficiálnej distribúcie a vzťahuje sa na ne záruka 24 mesiacov. Nepredávame žiadne fejky ani napodobneniny originálneho tovaru.

Možnosť odbornej montáže

Všetky zakúpené diely alebo doplnky vám vieme odborne nainštalovať v našich servisoch. spýtajte sa na cenovú ponuku!

Sledujte nás na Facebooku